ŚWIĘTO MAMY I TATY

Za nami cudowny Dzień Mamy. W Przedszkolu Maja obchodziliśmy go bardzo uroczyście. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały wspaniałe przedstawienie, na które zaprosiły swoje kochane Mamusie i Tatusiów.

Po części artystycznej dzieci wspólnie z rodzicami zatańczyły taniec „A ram sam sam” i zrelaksowały się przy masażyku. To była świetna zabawa.

Dzień Mamy uświetnił  wernisaż prac plastycznych przygotowany przez naszych przedszkolaków.
Ogród przedszkolny tego dnia wyglądał jeszcze piękniej niż zwykle 🥰🥰🥰
Dużą atrakcją były warsztaty przyrodnicze, których efektem były piękne prace pt. „Las w słoiku” wykonane przez dzieci i rodziców.
Nasze spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem, o który zadbał catering: 
To był cudowny, rodzinny czas. Serdecznie dziękujemy Państwu, że tak tłumnie odwiedziliście nasze przedszkole tego dnia. Mamy nadzieję, że niebawem znów spotkamy się w podobnym gronie i będziemy mogli sprawić radość naszym dzieciom.

świeto rodziny 1 świeto rodziny 2 świeto rodziny 3 świeto rodziny 4 świeto rodziny 5 świeto rodziny 6 świeto rodziny 7 świeto rodziny 8 świeto rodziny 9 świeto rodziny 10 świeto rodziny 11 świeto rodziny 12 świeto rodziny 13 świeto rodziny 14 świeto rodziny 15 świeto rodziny 16 świeto rodziny 17 świeto rodziny 18 świeto rodziny 19 świeto rodziny 20